wyszukaj!
Hauptseite Aktuelles
Heute

11.05.2012
Godzina: 08:26:58

11.05.1941 r.

Geburten:

Eric Burdon, w Newcastle, angielski wokalista i kompozytor, założyciel formacji muzycznej The Animals.
[mehr]

Aktuelles

Złoty Wawrzyn

2012-01-16

W Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta można składać wnioski o nadanie nagrody „Złotego Wawrzyna”.

Zgodnie z przyjętym przez radnych podczas październikowej sesji regulaminem nadawania "Złotego Wawrzyna" wniosek o nadanie nagrody będą mogli składać: przewodniczący Rady Miejskiej, komisje rady, prezydent, organizacje pozarządowe, których siedzibą jest miasto Wodzisław Śląski oraz co najmniej 100 mieszkańców miasta. Wzór wniosku dostępny jest w Biurze Obsługi Klienta oraz do pobrania poniżej. Wypełniony wniosek powinien wpłynąć do Urzędu Miasta do 31 maja danego roku.

Po tym terminie wszystkie wnioski zostaną rozpatrzone przez Kapitułę, która przedstawi kandydatów do nagrody prezydentowi. Nagroda będzie miała charakter prestiżowy. Osoba uhonorowana „Złotym Wawrzynem” otrzyma dyplom, statuetkę oraz znaczek metalowy. 

Uchwałapobierz

Regulaminpobierz

Formularz zgłoszeniowy pobierz

Lista osób popierających wniosek - pobierz

 

Ostatnie aktualnosci:

 

3 maja w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbył się II piknik historyczno-militarny. Zebrana publiczność miała wspaniałą okazję, by podziwiać ciekawe, historyczne inscenizacje.

 
 
 

Dodaj imprezę

Jeżeli organizujesz imprezę publiczną i uważasz, że należy opublikować informacje o tym fakcie na stronach serwisu www.wods.pl, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu, informacje zostaną przekazane do redaktorów portalu.

Osoba zgłaszająca

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:

Informacje o imprezie

Nazwa imprezy:
Miejsce:
Organizator:
Typ wydarzenia:
Data:
Ilosc dni:

Opis wydarzenia

Uwaga:
Wysłane informacje zostaną opublikowane w dziale polecamy po telefonicznej weryfikacji danych z osobą zgłaszającą imprezę. Tylko poprawne wypełnienie wszystkich pól tekstowych umożliwia weryfikację i późniejszą publikację oferty imprezy.