wyszukaj!
Hauptseite Aktuelles
Heute

11.05.2012
Godzina: 08:26:52

11.05.1944 r.

Veranstaltungen:

Rozpoczęła się bitwa o Monte Cassino. Wzgórze zostało zdobyte 18 maja przez 2 Korpus Polski dowodzony przez gen. Władysława Andersa.
[mehr]

Aktuelles

Barbara Rybałtowska w MiPBP

2012-05-10

Barbara Rybałtowska od parunastu lat prowadzi program Mikrofon i Pióro. Są to wywiady prowadzone na żywo w warszawskich klubach i domach kultury, w którym spotykała się z największymi postaciami polskiej sceny tj. Daniel Olbrychski, Nina Andrycz, Krzysztof Kolberger, Irena Santor, wielu innych.

W latach 70. śpiewała w paryskich kabaretach romanse cygańskie i rosyjskie i publikowała wiele wywiadów z gwiazdami.. Działa w zarządzie ZASP-u. Od lat jest członkiem ZAIKS-u. Pięknie maluje. Jej prace prezentowane były na wystawach w Warszawie i Paryżu.

  

 

Ostatnie aktualnosci:

 

3 maja w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbył się II piknik historyczno-militarny. Zebrana publiczność miała wspaniałą okazję, by podziwiać ciekawe, historyczne inscenizacje.

 
 
 

Dodaj imprezę

Jeżeli organizujesz imprezę publiczną i uważasz, że należy opublikować informacje o tym fakcie na stronach serwisu www.wods.pl, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu, informacje zostaną przekazane do redaktorów portalu.

Osoba zgłaszająca

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:

Informacje o imprezie

Nazwa imprezy:
Miejsce:
Organizator:
Typ wydarzenia:
Data:
Ilosc dni:

Opis wydarzenia

Uwaga:
Wysłane informacje zostaną opublikowane w dziale polecamy po telefonicznej weryfikacji danych z osobą zgłaszającą imprezę. Tylko poprawne wypełnienie wszystkich pól tekstowych umożliwia weryfikację i późniejszą publikację oferty imprezy.