wyszukaj!
Hauptseite Ogłoszenia
Heute

11.05.2012
Godzina: 08:26:50

11.05.1944 r.

Veranstaltungen:

Rozpoczęła się bitwa o Monte Cassino. Wzgórze zostało zdobyte 18 maja przez 2 Korpus Polski dowodzony przez gen. Władysława Andersa.
[mehr]

Nachrichten

Miasto Wodzisław Śląski poszukuje osoby/firmy w celu przeprowadzenia warsztatów dla rodziców dzieci biorących udział w projekcie.

2012-05-08

KOMUNIKAT

Miasto Wodzisław Śląski poszukuje osoby/firmy w celu przeprowadzenia warsztatów dla rodziców dzieci biorących udział w projekcie pn: „Od Przedszkolaka do studenciaka – wiedza maluszka kluczem do sukcesu” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły przedmiotu zamówienia:
opracowanie planu 8 godzin zajęć warsztatowych z zakresu pracy rodzica z dzieckiem na podstawie podręcznika „Pomysły dla rodziców” autorstwa Galiny Doyli. Temat warsztatów: „Pomysły dla rodziców – kontynuacja działań projektowych w domowym zaciszu” przeprowadzenie zajęć na podstawie przygotowanego wcześniej planu.
Zajęcia odbywać się będą w 2 grupach 20 osobowych (każda grupa realizuje 8 h zajęć)
Zamawiający zapewnia podstawowe zaplecze tj: miejsce dla warsztatów oraz materiały dydaktyczne dla rodziców.
Harmonogram zajęć zostanie ustalony po zakończeniu rekrutacji uczestników warsztatów.

Termin realizacji zadania: od dnia podpisania umowy do 30.06.2012 r.
Warunki udziału w postępowaniu:
- oferta wykonawcy: wzór do pobrania
- opracowanie i dołączenie planu zajęć warsztatowych zgodnych z treścią przedmiotu zamówienia:
- doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć tej samej lub podobnej treści
- posiadanie odpowiedniego certyfikatu/zaświadczenia lub innego równoważnego dokumentu uprawniającego do przekazywania i rozpowszechniania treści programu „Klucz do uczenia się” - kopię w/w dokumentu należy dołączyć do oferty

Kryteria oceny:
- cena.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego pod nr telefonu 32 4590510 - Piotr Kulesza. Oferty należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego przy ul. Bogumińskiej 4; 44-300 Wodzisław Śląski lub e-mailem na adres: pkulesza@um.wodzislaw.pl, do dnia 11.05.2012 r. do godz. 9.00.  

 

Pozostałe ogłoszenia:

 

3 maja w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbył się II piknik historyczno-militarny. Zebrana publiczność miała wspaniałą okazję, by podziwiać ciekawe, historyczne inscenizacje.

 
 
 

Dodaj imprezę

Jeżeli organizujesz imprezę publiczną i uważasz, że należy opublikować informacje o tym fakcie na stronach serwisu www.wods.pl, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu, informacje zostaną przekazane do redaktorów portalu.

Osoba zgłaszająca

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:

Informacje o imprezie

Nazwa imprezy:
Miejsce:
Organizator:
Typ wydarzenia:
Data:
Ilosc dni:

Opis wydarzenia

Uwaga:
Wysłane informacje zostaną opublikowane w dziale polecamy po telefonicznej weryfikacji danych z osobą zgłaszającą imprezę. Tylko poprawne wypełnienie wszystkich pól tekstowych umożliwia weryfikację i późniejszą publikację oferty imprezy.