wyszukaj!
Hauptseite Ogłoszenia
Heute

11.05.2012
Godzina: 08:26:50

11.05.1886 r.

Geburten:

Zygmunt Łempicki, germanista, teoretyk literatury; zginął w obozie koncentracyjnym Auschwitz.
[mehr]

Nachrichten

Konsultacje projektu uchwały w sprawie ustalenia dni i godzin otwierania i zamykania placówek handlu detalicznego, zakładów gastronomicznych i usługowych

2012-04-27

1.Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie: ustalenia dni i godzin otwierania i zamykania placówek handlu detalicznego, zakładów gastronomicznych i usługowych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego. 
2.Opinie i uwagi należy składać w formie pisemnej do dnia 11 maja 2012 roku, bezpośrednio do Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego ul. Bogumińska 4B, 44-300 Wodzisław Śląski lub drogą elektroniczną na adres: obywatelski@um.wodzislaw.pl
3.Uwagi i opinie dotyczące przedmiotu konsultacji, o którym mowa w pkt.1 winne zawierać:
a) odniesienie do konsultowanego dokumentu (nazwa dokumentu, art., paragraf, pkt) wraz z uzasadnieniem i propozycjami zmian,
b) nazwę organizacji i dane osób upoważnionych do reprezentowania.
4.Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. 

 

Pozostałe ogłoszenia:

 

3 maja w Parku Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbył się II piknik historyczno-militarny. Zebrana publiczność miała wspaniałą okazję, by podziwiać ciekawe, historyczne inscenizacje.

 
 
 

Dodaj imprezę

Jeżeli organizujesz imprezę publiczną i uważasz, że należy opublikować informacje o tym fakcie na stronach serwisu www.wods.pl, wypełnij poniższy formularz. Po wysłaniu, informacje zostaną przekazane do redaktorów portalu.

Osoba zgłaszająca

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:

Informacje o imprezie

Nazwa imprezy:
Miejsce:
Organizator:
Typ wydarzenia:
Data:
Ilosc dni:

Opis wydarzenia

Uwaga:
Wysłane informacje zostaną opublikowane w dziale polecamy po telefonicznej weryfikacji danych z osobą zgłaszającą imprezę. Tylko poprawne wypełnienie wszystkich pól tekstowych umożliwia weryfikację i późniejszą publikację oferty imprezy.